Kniha „Ženská a mužská energie v pohybu“

Životní energie a vlnový pohyb

Manuál základů Vlnových pohybů

Minulý rok jsme s pomocí vydavatelství Eugenika vydali knihu o vlnové pohybu pro začátečníky. Sepsali jsme roky zkušeností do jednoduchého manuálu na každý den, protože Vlnové pohyby nejsou cvičení ale ZMĚNA každodenních pohybových vzorců za nové – zdravé a prospěšné!

Autorky

Slovenské autorky, vyškolené u unikátního ruského lektora, autora a terapeuta, přinášejí nesmírně zajímavé vysvětlení a instrukce, jak začít zcela jinak vnímat sebe, své tělo i své vztahy.

Co se dozvíte?

Naše těla v sebe mají zakódovaná přirozené, příjemné způsoby pohybu, které spočívají v hladkém plynutí energie, pružnosti a efektivitě. Jde o tzv. vlnový pohyb nebo princip vlny. Respektování těchto principů zlepšuje a vyjasňuje komunikaci s okolím a umožňuje snadněji i rychlejší vyléčit jakékoliv zábrany či potíže.
Naučte se s pomocí této malé příručky pár novátorských, ale přitom nesmírně jednoduchých technik! Začněte kráčet, sedět, vstávat nebo třeba nosit tašku trochu jinak! Nebojte se začít vyzařovat ženskost, či naopak mužskou sílu a rozhodnost! Zkuste se chvíli vlnit tak, že vás celých zaplaví i začne z vás vyzařovat zcela nový pocit!
Srozumitelné vysvětlení a návody, názorné fotografie, povzbudivé výpovědi ze života, kontakt pro zájemce o dostupné semináře nebo individuální sezení.

Knihu zakoupíte v knihkupectvích nebo zde: http://www.eugenika.cz/detail/300-zenska-a-muzska-energie-v-pohybu/