Knihy

Knihy o technice Vlnové pohyby v češtině

Autorky knih Andrea Bajnoková a Eva Ružovičová

Manuál základů Vlnových pohybů

Sepsali jsme roky zkušeností do jednoduchého manuálu pro každý den, protože Vlnové pohyby nejsou cvičení, ale ZMĚNA každodenních pohybových vzorců za nové – zdravé a prospěšné!

Český překlad.

 

Manuál základov Vlnových pohybov

Spísali sme roky skúseností do jednoduchého manuálu na každý deň, pretože Vlnové pohyby nie sú cvičenie, ale ZMENA každodenných pohybových vzorcov za nové – zdravé a prospešné.

Originál v slovenském jazyce.

Autor knih Nikolaj Kudrjašov


NOVINKA!

Co prozrazují ženská gesta?
Autor odhaluje, kde se v motorice těla skrývají atributy ženského genu a kde najdeme projev genu mužského. Rozpracoval řadu metodických doporučení, jak používat gesta a neverbální komunikaci v různých životních situacích, a zejména pak v sexuálních vztazích.

Energie vnitřní vlny

Základem slovanské soustavy cvičení je princip vlny. Vlnový trénink těla a všech jeho životně důležitých orgánů včetně soustavy šlach je podstatou slovanské metodiky, s níž se v knize seznámíte. Díky zvládnutí cviků s využitím vlnového principu se tělo ozdravuje. Přichází pocit dokonalé kondice svalů a síly. Ve vlně se harmonizují i myšlenky a pocity.

Léčivé cvičení Hyperborejců

Autor použil starověké znalosti jako základ vlastního systému takzvaného celistvého vlnového pohybu. Vibrace a pohybové vlny vám pomohou dát nejprve do pořádku tělo a pak pokračovat dále – ke zrození nového člověka v sobě samém.

Knihy certifikovaných lektorek tak i autora vlnových pohybů Nikolaje Kudrjašova zakoupíte v knihkupectvích i online přes e-shop.

Přejeme vám příjemné čtení!