Reference

Tělo – mocný spojenec

Ján Polák,podnikatel & master kouč, www.prosperity-vision.com

 Ženská vlna, ženský pohyb, ženské držení těla

Ženská vlna, ženský pohyb, ženské držení těla, přirozené plynutí, otoky kotníků a kolen mizí, lýtka se uvolňují, pánev se rovná, mnoho let staré bolesti těla odcházejí, tělo a mysl se uvolňují a zároveň jsou připravené k akci.Duše si zpívá. Jsem šťastná, že vše, čím jsem prošla může pokračovat.Nové perspektivy, hravost, život. Děkuji Evě Ružovičové, Andree Bajnokové za otevření nového vnímání mého těla.Obrovský posun na všech úrovních, po kterém jsem toužila a nevěděla, jak na to. Ze srdce doporučuji.

Xenyie Suhayila Komersa, masérka & lektorka tradiční tantra masáže, www.savitri.sk

Vlnové pohyby ze mně dělají ženu

Vlnové pohyby ze mě dělají ženu. Myslím tím rovnováhu ženské a mužské energie, zatím u mě jasně převažovala mužská. Cítím více rodové kořeny, své předky, přes spojení chodidel s Matkou Zemí. Naučila jsem se správně chodit, sedět, ležet, nosit tašku v ruce. Zklidnit svou mysl a cítit své tělo. Dík za setkání.

Dana A., Praha

Nový, vědomý prožitek mého těla- bytí tady a teď.

„Co mi přinesla vlna?

Nový, vědomý prožitek mého těla- bytí tady a teď.

Mám povolání náročné na záda a po vlnových pohybech se krásně uvolní, pánev začíná být pohyblivá, menstruace se upravila a menstruační bolesti jsou již několik měsíců pryč.

Když je člověk na vlně, život krásně plyne :-)“

Petra G., Jihlava (po niekoľkých workshop Vlnových pohybov)

Zmenila som posed, nosím tašku po novom, cítim na sebe zmeny.

„Mne sa vlní skvelo, robím ranný rituál, občas ešte zabudnem a vyhupnem z postele bez neho, ale snažím sa to zautomatizovaí. Zmenila som posed, nosim tašku po novom, cítim na sebe zmeny.“

Viki B., České Budějovice (po workshope začátečníků)

Naučila jsem se zpomalit, lépe se soustředit na sebe a své tělo

“Skepse mě přešla hned po první hodině, kdy jsem po chvíli cítila úlevu na zádech jako nikdy předtím. Díky nim jsem se naučila zpomalit, lépe se soustředit na sebe a své tělo. Už po dvou měsících se mi zmenšily haluxy na chodidlech. ..”

Marcelka Špalková, Štýlmejkerka, stylnamieru.sk

Stala jsem se ženštější a můj milostný život nabral jiný rozměr

“Díky Vlnovým pohybům jsem si „vyléčila“ stagnující energii v kostrči, rozhýbala pánev a celé tělo. Stala jsem se ženštější a můj milostný život nabral jiný rozměr. Správná chůze mi uvolnila nejen chodidlo, ale odlehčila záda i klouby…”

Zuzana Jančoková, autorka portálu www.katalogzdravia.sk a Koučka Ženskosti

Mysl se zklidní, ustoupili bolesti ramen a zad, poznávám své tělo a jsem k němu vnímavější

“Ve Vlnových pohybech jsem našla řešení, kterého se už nepustím – získávám kondici zapojováním svalů od běžných aktivit. Mysl se zklidní, ustoupili bolesti ramen a zad, poznávám své tělo a jsem k němu vnímavější…”

Evka Kubaščíková, Bratislava, programátorka a spisovatelka

Poprvé jsem nešla při menstruaci umřít

„Andrejko, konečněě!!! Poprvé jsem jsem nešla při menstruaci umřít, skoro o ní ani nevím:) úplně užívám, takhle v pohodě jsem po tu dobu jestě nikdy nebyla 🙂 užívat si své tělo je nej věc, kterou jsi mě jen mohla naučit…:)..i ostatní věci jsou mega ale tohle je TOP:) och ještě že Tě mám a znám:)“

Jana, Bratislava

Dostávala jsem se do svého nitra-středu. Bylo to neskutečně nádherné.

„Jsem neskutečně nadšená, neboť jsem pravděpodobně zažila chvílemi pocit o kterém už dlouho poslouchám a snažím se ho docílit – dostávala jsem se do svého nitra-středu. Spojení těla a duše. Bylo to neskutečně nádherné. A k mému překvapení velmi jednoduché. Díky.“

Katka, Bratislava (reakce po ukázkové hodině)

Více referencí si můžete přečíst zde: http://vlnazdravia.sk/referencie/