Oficiální stránky Systému celistvého vlnového pohybu

Jednoduché, harmonické a přirozené techniky umožní vrátit a zažívat pružnost, sílu, zdraví a psychickou pohodu, díky čemuž můžeme mnohem intenzivněji a radostněji využívat všechny své fyzické možnosti (například i při intimním styku) a pozdvihneme se na novou úroveň fungování. Hlavním principem je vědomá harmonizace uvolnění a napětí – harmonizace ženské a mužské energie při pohybu v tělesné vlně.

Jak funguje Systém celistvého vlnového pohybu?

Systém celistvého vlnového pohybu je postavený na základech prastarých slovanských technik s použitím tělesné vlny.
Je založený na vědomém používaní našeho vnitřního potenciálu, který je hluboko ukryt v našich tělesných strukturách.
Pokud budeme s tělem komunikovat jeho přirozenou řečí prostřednictvím tělesné vlny, začneme být v harmonii sami se sebou.
Tím pádem i s okolním světem, který je odrazem našeho vnitra.
Jednoduché, harmonické a přirozené techniky umožní vrátit a zažívat pružnost, sílu, zdraví a psychickou pohodu.
Můžeme mnohem intenzivněji a radostněji využívat všechny své fyzické možnosti (například i při intimním styku) a pozdvihneme se na novou úroveň fungování.
Hlavním principem je vědomá harmonizace uvolnění a napětí – harmonizace ženské a mužské energie při pohybu v tělesné vlně.

Jak vznikl Systém celistvého vlnového pohybu?

Pozitivní účinky vibrací na zdravotní stav člověka začal Nikolaj Kudrjašov, autor Systému, zkoumat před více než 20 lety.
Uvědomil si, že pomáhají harmonizovat a účinkují na všechny složky života – vztahy, zdraví, byznys i spiritualitu.

Nikolaj Ivanovič Kudrjašov

Ruský sportovní psycholog, člen Moskevské akademie státní a veřejné správy při prezidiu Ruské federace (Moskva), profesor Baltské Pedagogické Akademie (Petrohrad), zakladatel a člen Mezinárodní asociace transpersoní psychologie, profesor Institutu integrativní psychologie, sexuolog a mistr bojových umění, autor Systému celistvého vlnového pohybu, Systému genderových pohybů těla a Systému vibračního boje (Theta boje)

Vlnové pohyby s energiou vnútornej vlny

Článok v časopise Vitalita november 2016

november 2016 VLNOVE POHYBY